حاصل تلاش یک تیم پر انرژی

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیزی که به دنبال ارتقا کسب و کارت در دنیای آنلاین ، به وبسایت ما رسیدی. توی این صفحه باهاتون راحت صحبت می کنیم. اول اینکه امیدواریم حضور گرمتون همیشگی باشه و بتونیم خدمتگزار شما باشیم.

قطعا که از اولش متخصص و حرفه ای نبودیم ولی با تلاش و پشتکار و به لطف مشتریانی که از کار ما راضی بودند و ما رو به یکدیگر معرفی کردند، تونستیم به یک شرکت معتبر و با تجربه تبدیل بشیم.

در حال حاضر هم یک تیم 5 نفره پر انرژی هستیم که هر کدوم یک قسمت از کار رو به عهده گرفتیم و تلاش میکنیم که کسب و کار های هموطنانمون رو در حوزه وب ارتقا بدیم.

تیم روژان وب با بیش از 5 سال سابقه درخشان در کار طراحی، توسعه، سئو و تولید محتوا با نمونه کارهای بسیار موفق در بازار کار ایران تونسته رضایت مشتریانش رو جلب کنه و همین رضایت مشتریان باعث شده کیفیت خدماتمون روز به روز بهتر بشه و با انگیزه ی بیشتری مسیر پیشرفت رو طی کنیم.

بر این باوریم که انجام یک پروژه یک تعهد بدون پایانه. چون نه تنها کیفیت کار در ابتدا مهمه بلکه ارائه پشتیبانی و خدمات مرتبط بعد از تحویل پروژه هم بسیار اهمیت داره.

همین امر هم باعث شده تنها تبلیغات ما در این چند سال معرفی گروه ما توسط مشتریان به یکدیگر باشه و این امر به ما ثابت کرده مشتری مداری و کیفیت پشتیبانی بهترین راه تبلیغه. حالا هم با این تفکر مسیرمون را ادامه می دیم. خوشحال میشیم وبسایت بعدی که به دنیای وب معرفی میشه وبسایت شما باشه 😊

اعضای تیم روژان وب

علی حجتی (مدیریت)

طراح وبسایت و کارشناس سئو

کیوان مس سای

سرپرست بخش سئو

علی درافشانیان

سرپرست بخش تولید محتوا